Vietcong 1 a 2

Dema

  • Vietcong2 MP Demo #1 ]

Zde je první multiplayerové demo hry Vietcong 2, které bylo vydáno jako preview na finální hru, která byla vydána v Říjnu 2005.

Toto demo obsahuje 2 multiplayerové mapy. V první mapě DEPOT jsou k dispozici herní módy CTF, DM a TDM pro 10 hráčů, druhá (větší) mapa TRAIL obsahuje CTF mód pro 32 hráčů.


Oproti předchozí verzi hry si můžete v demu vyzkoušet novou herní fyziku, vylepšenou grafiku, nebo kompletně předělané zbraně a postavy. Mezi novými zbraněmi naleznete mimo jiné i zbraně těžšího kalibru jako např. RPG/LAW a různé podpůrné prostředky jako kouřové granáty, nebo více typů dělostřelecké podpory. Nalezene zde ovšem i různé nové vychytávky, jako například systém hráčských hodností, nebo odemykání povolání na herním serveru dle dosaženého skóre.

Aby jste si Vietcong 2 demo (a samozřejmě i finální verzi hry) zahráli, musíte mít grafickou kartu s hardwarovou podporou DX9, pro plynulou hru je doporučeno mít alespoň 512 MB RAM a min 2GHz CPU.

Demo je k dispozici ke stažení z následujících lokací:
- Tiscali
- 3dgamers
- Fileshack
  • [ Vietcong2 MP Demo #2 ]

15th Srpna 2005 Pterodon a 2K Games vydali další verzi Vietcong2 MP dema, které kromě mapy Depot z předchozího dema obsahuje novou mapu TigerFalls.
Vietcong 2 MP demo vyžaduje ke svému běhu minimálně 256 MB RAM (512 MB je dodporučeno), 2.0 GHz CPU a grafickou kartu s nativní podporou DirectX(R) 9.0 / Shader 2.0.

Demo je k dispozici ke stažení z následujících lokací: AUSCONG, TISCALI